منوى اصلى
تصاوير

عکس امروز درياچه در ميان کوهسار

آمار سایتجستجو 
 
 

به پايگاه اطلاع رساني

 امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی

 استان گلستان

خوش آمديد.


 
 
برای اولین بار در کشور: نحوه محاسبه آب بهاء با استفاده از نرم افزار گوشی های تلفن همراه اندروید

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان برای اولین بار در کشور نرم افزار نحوه محاسبه آب بهاء مشترکین آبفای روستایی و شهری با تلفن همراه توسط همکاران این شرکت طراحی گردید.

اردشیر سلطانیان رئیس اداره خدمات مشترکین  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان با اعلام این خبر افزود :

با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه و بخصوص تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید ،هم اکنون وقت آن رسیده است تا مراکز و واحدهای تجاری شعبه ای در تلفن هوشمند برای خود ایجاد کنند.

وی افزود : نرم افزار مذکور پس از نصب بر روی گوشیهای همراه دارای سیستم عامل اندروید بدون نیاز به اینترنت توان انجام مجاسبه آب بهاء مشترکین شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری سراسر کشور را داشته و این نرم افزار از طریق سایت شرکت آبفار گلستان قابل دریافت می باشد.

وی با بیان اینکه نرم افزار فوق پل واسطی بین شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری با مشترکین خود می باشد اظهار داشت  آنها  می توانند با استفاده از این نرم افزار از صحت و سقم آب بهای مصرفی خود که در قبض  پایان هر دوره چاپ می گردد  مطلع گردند و از این طریق ابهامات ایجاد شده برای مشترکین در خصوص میزان آب بهای مصرفی خود برطرف  نمایند 

لازم به ذکر است که این نرم افزاربرای اولین بار در کشور توسط علیرضا کریمی رئیس اداره آمار و فن آوری اطلاعات و اردشیر سلطانیان رئیس اداره خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفار گلستان طراحی گردیده است.

نویسنده: سلطانیان تاريخ : 1394/09/09 - ساعت 7:40
 
 

فروش اینترنتی اشتراکفروش اینترنتی اشتراک

مشاهده قبضمشاهده صورتحساب


ورود مامورین قرائتوارد کردن لیست قرائت


آمار سايت

اخبار: 497
بازدیدکنندگان: 488843


ورود به سیستم
نظرسنجی  
 
® تمامى حقوق اين سايت متعلق به امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان ميباشد.